PetExpress

Domů     Kontaktuje nás +420 777227271

Přihlásit Registrace

Seznam značek

8in1

8in1

Kvalita našich výrobků se promítá přímo do kvality života pro domácí zvířata všeho druhu. Výrobky jsou exkluzivní, vysoce kvalitní pochoutky z masa a kůže. Díky speciálním přísadám jsou zcela vyjímečné - obsahují např. čekankový kořen, mátu peprnou, petržel nebo lněný olej. Do pamlsků se z pracovávají pouze nejkvalitnější suroviny, čerstvé a přírodní.

AATU

Acana

Acana

Krmiva Acana jsou vytvořena tak, aby co nejvíce odpovídala původní potravě, kterou se zvířata živila v divoké přírodě. Psi a kočky jsou masožravci a potřebují krmivo s vysokým podílem masa a nízkým podílem sacharidů. Při výrobě je kladen důraz na čerstvé ingredience, dovážené denně od lokálních farmářů. Pokud chcete dopřát svým zvířecím přátelům přirozenou stravu, vyzkoušejte krmiva Acana.

Almo Nature

Almo Nature

Společnost Almo Nature za mnohé vděčí Janovu, kde v roce 2000 vznikla a kde se rozrostla a získala přední pozici na trhu s krmivem pro domácí zvířata. Společnost byla založena díky zkušenostem a vizi Piera Giovanniho Capellina, obchodníka, který se v oboru pohyboval už mnoho let. Almo Nature jako vůbec první společnost uvedla na trh zcela přírodní krmiva pro kočky a psy. Složení krmiv Almo Nature bylo sestaveno s ohledem na potřeby zvířat, jejich preference a celkové zdraví a pohodu. U všech použitých ingrediencí se snažíme dosáhnout co nejvyšší biologické a nutriční hodnoty. Naše krmiva jsou minimálně zpracovávána a nejsou žádným způsobem upravována. A protože všechna zvířata milujeme, nepřipouštíme absolutně žádnou krutost na zvířatech.

Animonda

Animonda

Německá společnost Animonda se věnuje výrobě krmiv pro psy a kočky od roku 1913. Výrobky značky Animonda se těší oblíbě chovatelů psů a koček z víc než 35 zemí světa. Ve výrobě se používají jen čerstvé ingredience. Díky vyváženému a různorodému složení výrobky Animonda uspokojují individuální potřeby Vašich mazlíčků. Diety Animonda jsou přizpůsobeny specifickým potřebám zvířat s přihlédnutím k jejich věku, zdravotnímu stavu a tělesné hmotnosti.

Anka

Anka

Anka je tradiční dovozce extrudovaných granulovaných krmných směsí pro psy a kočky Vám nabízí tu nejvyšší kvalitu kanadských výrobců. Krmné směsi podle originálních receptur splňují ta nejnáročnější veterinární a hygienická kriteria a atesty. Anka je vyráběna pouze z vysoce kvalitních drůbežích produktů. Anka jehněčí s rýží používá výhradně moučky, která odpovídá požadavkům Kanadské veterinární asociace (CVMA). Je naprostou samozřejmostí, že krmné směsi Anka striktně vyhovují veškerým parametrům, požadavkům a nařízením České veterinární správy. Krmná směs se vyrábí ze surovin určených pro lidskou konzumaci. Anka neobsahuje žádná umělá barviva, umělé konzervační látky a umělé příchutě.

Annamaet

Arden Grange

Arden Grange

Anglické superprémiové hypoalergenní krmivo pro psy, snadno stravitelné, extrémně chutné receptury založené na kombinaci čerstvého masa z kuřete nebo lososů ze skotských Highlands a prémiových jednodruhových masových mouček (kuřecí, jehněčí, z treskovitých ryb). Obsahuje průměrně 150 gramů masa ve 100 gramech granulí. Převaha bílkovin pochází z masa, nikoliv obilovin. Krmivo proslulé potravinářskou čistotou, nepoužívá žádné krmné suroviny a suroviny nízké nutriční hodnoty, šetrná technologie uchovávající živiny. Obsahuje kompletní spektrum vitamínů a minerálů včetně chelátových forem stopových prvků, správný poměr omega-6 a omega-3 kyselin pro zdravou kůži a perfektní srst – v aktivních formách z kuřecího a rybího tuku, bez náhražek zdrojů tuku v podobě rostlinných olejů, prebiotika, která napomáhají zdravému trávení bez sklonů k zánětům, nukleotidy pro podporu trávení a imunity, extrakty z bylin a ovoce zaručující buněčnou ochranu. Krmivo Arden Grange získalo ocenění organizace Pet Product Retail Association - Výrobce roku 2008.

Arion

Arion

Arion je značka specializující se na krmiva pro psy a kočky. Je součástí mezinárodního koncernu FidesPetfood, který má soustředěnou výrobu do dvou evropských zemí ( Belgie a Španělsko). Krmiva byla vyvinuta speciálním výzkumným týmem Arion, který začlenil do vývoje zkušenosti chovatelů, veterinářů a prodejců. Každé krmivo prošlo Centrem testace. Výroba a kontrola jakosti podléhají nejpřísnějším normám. Krmivo obsahuje výtažky z juky, které váží amoniak a omezují zápach trusu, dále obsahuje všechny důležité vitamíny a obsah esenciálních mastných kyselin pro zdravou kůži a srst.

Askino

Askino

Firma Askino s.r.o. byla založena v roce 1998 a je jedním z největších velkoobchodů chovatelských potřeb v České republice, který nabízí krmivo i širokou škálu chovatelských potřeb pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby i terarijní zvířata.V bohatém sortimentu který čítá na 5 500 položek zboží najdete vysokou kvalitu a pestrost renomovaných značek jako jsou Trixie, Chicopee, Genesis, Animonda, Monge, Sanal, MPS, Marchioro, Inter-ZOO, Flexi, JRS, Avicentra a mnoho dalších. V bohaté nabídce zboží naleznete, granulované krmivo pro psy a kočky, paštiky, konzervy a pochoutky. Dále pak i krmivo pro hlodavce, ptáky, ryby a terarijní zvířata. Pestrá je i nabídka doplňků a potřeb jako například obojky, vodítka, hračky, pelíšky, škrábadla, misky a krmítka, oblečky...a spoustu dalšího zboží pro zájmové chovy zvířat.

Barking heads

Barking heads

Ultraprémiové krmivo z Velké Británie včetně hypoalergenních receptur pro všechny typy pejsků. Použité suroviny jsou nejvyšší kvality, maso z volného chovu, bez dochucovadel, barviv a konzervantů. Barking Heads a Meowing Heads jsou suchá krmiva pro psy a kočky, které obsahují jen ty nejkvalitnější přísady, všechny na čistě přírodní bázi.

Belcando

Belcando

Rodina Bernharda Wiggera, zakladatele společnosti Bewital GmbH & Co.KG, pracovala v zemědělství po generace. Před mnoha lety společnost začala přemýšlet, jak vyrábět krmivo pro domácí zvířata, které by bylo zdravé, nutričně hodnotné a založené na přírodní bázi. To byl výchozí bod pro vývoj zcela nového nutričního konceptu s přírodním holistickým přístupem. Na základě nejnovějšího výzkumu, a s použitím surovin pouze nejvyšší kvality, vyrábí holistické krmivo, kterým i nejnáročnější majitel a milovník zvířat může svého domácího mazlíčka krmit skutečně s čistým svědomím. Používá se pouze tradičně, za studena lisovaná moučka z jader hroznového vína. Vysoce kvalitní maso a obiloviny získávané od společností, které splňují nejen přísné předpisy německého zákona o krmivech, ale hlavně vysoké nároky na kvalitu naší firmy.

Bono

Bono

Společnost KSK BONO s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v roce 1990. KSK BONO s.r.o je jedním z předních českých výrobců potravy pro psy a kočky a s výrobkovou řadou BONO, PETTY, JOLY a IMPULS je schopna zajistit kvalitní výživu pro veškerá plemena psů i koček ve všech obdobích jejich života. Moderní výrobní technologie, pečlivě tříděné vstupní suroviny, ověřená receptura a pečlivá výstupní kontrola zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu výrobku. Výroba extrudovaných krmiv začíná pečlivým výběrem surovin. Dalším nosným výrobním programem společnosti KSK BONO je výroba plnomasových konzerv pro psy a kočky. Výrobní technologie je obdobná technologii na výrobu konzerv pro lidskou výživu. Konzervy se vyrábějí ve dvou variantách – lunchmeatové a s kousky masa, tzv. „chunks“. Neméně důležitým výrobním programem je výroba „masovek“. Jedná se o plnomasové konzervy, obsahující více než 75 % čerstvého masa, s rozdílem plnění do plastových obalů.

Bosch

Bosch

Krmiva značky Bosch jsou vyráběná v Německu. Jsou velmi kvalitní, krmiva neobsahují žádná umělá barviva, aroma či jiné konzervativní látky. Bosch granule se vyrábějí pro pejsky různého věku. Všechny výrobky značky Bosh jsou obohacené o složky, které podporují pohybový aparát psa. Ve stravě je optimálně vyvážená poměr minerálních látek a stopovým prvkům. To je samozřejmě uzpůsobené stáří psa i jeho fyzické námaze.

Bozita

Bozita

Firma se nachází v západní oblasti Švédska. Lantmännen Doggy byla založena před více než 100 lety a postupně se stala lídrem na trhu krmiv pro domácí zvířata ve Švédsku. Továrna se nachází v krásném venkovském prostředí, kde stejně jako ve zbytku Švédska, zemědělci používají minimum chemikálií ve srovnání s jinými částmi světa. Lantmännen Doggy uplatňuje velké znalosti a zkušenosti ve vývoji kompletních krmiv pro psy a kočky již 50 let. Oddělení výzkumu a vývoje zaměstnává kvalifikované a vzdělané odborníky na výživu a vědce v oblasti zpracování potravin a výživy domácích zvířat. Chutnost vyvinutých produktů je testována výborem znalců 30 psů v chovatelské stanici Zvazzbazz a 30 koček v naší chovatelské stanici Tassalyckan. Kromě chutnosti samozřejmě sledují stolici, kvalitu srsti, kůže a zvířecí blahobyt.

Brit

Brit

Krmiva Brit a Brit Care jsou českým produktem světové úrovně. Rodinná společnost VAFO sídlí v Praze a ve spolupráci se zahraničními experty vyrábí krmiva, která díky jejich špičkové kvalitě nyní vyvážejí do 45 zemí. Výrobci krmiv Brit a Brit Care jsou opravdovými milovníky svých zvířecích přátel. Nedovolí, aby byly jejich produkty testovány na laboratorních zvířatech, sponzorují výstavy psů a koček a podporují centrum Helppes pro výcvik asistenčních psů. Krmiva Brit a Brit Care jsou vyráběny z čerstvých surovin, bez sóji a geneticky modifikovaných organismů.

Brit Care

Brit Care

Brit vyvinul superpremiové krmivo Brit Care, které maximálně šetří organismus a poskytuje účinnou ochranu proti negativnímu působení vnějších vlivů. Pro výrobu krmiv Brit Care jsou použity výhradně hypoalergenní suroviny - jehněčí maso s rýží a losos s brambory. Výběr surovin zajišťuje vysokou snášenlivost krmiva a zamezuje výskytu alergických reakcí či potravních intolerancí. Receptury řady Brit Care jsou doplněny o řadu funkčních komponent, které posilují imunitu, přispívají ke zdraví organismu a především pomáhají eliminovat nebezpečí vzniku vážných onemocnění.

Brit Carnilove

Brit Carnilove

Carnilove je super prémiové krmivo pro psy s unikátní recepturou obsahující 70 % kuřete / 65 % lososa a bílé ryby a nezbytné, vysoce účinné antioxidanty ve formě ovocných extraktů. Přirozené složení Carnilove je zcela bez obilovin, zdrojů tak zvaných prázdných kalorií. Jednoduše řečeno, Carnilove splňuje přirozené nutriční požadavky psů s ohledem na jejich biologický původ a anatomické dispozice. Krmiva Carnilove jsou vhodná pro všechny dospělé a aktivní psy, kteří velmi dobře využívají energii z živočišných zdrojů, jako jsou plemena typická pro sportovní využití, lovci či pracovní a záchranářští psi.

Brit Premium

Brit Premium

Brit je jediné prémiové krmivo, vyvinuté na míru pro všechny váhové i věkové psí kategorie. Pro zjednodušení identifikovali čtyři základní kategorie plemen: S- malé, M - střední, L - velké a XL - extra velké. Každá z těchto kategorií se vyznačuje specifickou potřebou živin. Dalším základním kritériem pro výživu na míru je věk jedince. Hlavní fáze věku z hlediska výživy jsou tyto junior, adult, senior. Obsahuje extrakt z bylin a ovoce pro lepší chutnost a stravitelnost. Vysoký obsah čerstvého kuřecího masa, bez obsahu soji, chemických látek a konzervantů.

Calibra

Calibra

Superprémiová krmiva Calibra Dog představují pro psa ideální kombinaci špičkové stravy ze špičkových surovin. Všechny receptury jsou navrženy dle aktuálních poznatků o výživě psů a při jejich výrobě jsou využívány nejmodernější technologie. Jednotlivé procesy výroby procházejí přísnou veterinární a hygienickou kontrolou. Krmivo obsahuje pouze kvalitní suroviny snižující výskyt alergických reakcí a potravních intolerancí na minimum a současně pozitivně ovlivňující kondici vašeho zvířete. Krmivo Calibra neobsahuje sóju, chemické konzervanty, umělá barviva ani geneticky modifikované suroviny. Krmivo Calibra má vysoký obsah živočišných, lehce stravitelných bílkovin.

Cibau

Cibau

Krmiva Cibau tvoří kompletní řadu velice kvalitního superprémiového krmiva pro psy všech velikostí a ras. Jako zdrojem bílkovin je kuřecí, rybí a jehněčí maso, rybí tuk garantuje optimální poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin, rýže a kukuřice dodávají karbohydráty. Krmivo neobsahuje žádné geneticky upravované suroviny, a je bez umělých konzervačních látek a sójových bílkovin. Díky studiím jednotlivých formulí a použitím hypoalergenních surovin byla vyvinuta speciální řada Special Care Cibau.

Curver

Curver

Značka Curver je jedním z předních výrobců plastových pomůcek pro domácnost. Curver je tradiční německý výrobce a jako takový se soustředí především na kvalitu svých výrobků. Plastové výrobky CURVER určené pro domácí mazlíčky se především jedná o krabičky a dózy na granule se zvířecími motivy nebo přihrádky, pořadače, zásuvky.

Diamond

Dibaq

Dibaq

Společnost Dibaq je součástí jednoho z předních světových výrobců a dodavatelů krmiv pro domácí a hospodářská zvířata. Dibaq je Specialistou na výživu zvířat. Svým zákazníkům nabízí kvalitní poradenství ve všech oblastech výživy. Výživářští specialisté spolupracují s předními chovateli zvířat, špičkovými veterinárními odborníky a renomovanými světovými výzkumnými pracovišti. Společnost Dibaq důsledně trvá na dodržování všech požadovaných hygienických norem a přísných pravidel. Výroba je rozčleněna dle legislativních požadavků na část, která se zabývá výrobou krmiv pro hospodářská zvířata a část, která řeší výrobu krmiv pro domácí mazlíčky.

Dreamies

Dreamies

Dreamies pamlsky jsou snem každé kočky. Tato chutná odměna je tím pravým pro všechny kočky mlsouny. Pamlsek má krémovou náplň a křupavý povrch. Vaše kočka se do těchto snacků zamiluje. Vyrobeno v Německu.

Easy Pill

Easy Pill

Pamlsky speciálně vyvinuté pro podávání léků chronickým a geriatrickým pacientům, kde např. násilné podávání několika tablet i vícekrát denně není příliš etické, navíc může být pro zvíře stresující. Kromě výrazné chutnosti je Easy Pill velmi dobře tvarovatelný a tablety velmi dobře drží, což zajišťuje, že tablety z pamlsku zvířeti nevypadnou. Dobře v něm ulpívají i celé kapsle nebo se do jednoho pamlsku může vložit několik menších tablet najednou. Pamlsky se dají rozdělit podle velikosti tablet. Vzhledem k rozdílným nárokům psů a koček, jsou konzistence, chuť a složení Easy Pill pro psy a kočky odlišné. Odlišné je také balení pamlsků.

Eminent

Eminent

EMINENT jsou špičková krmiva se speciálními recepturami. Obsahují speciální suroviny jako kokosový olej a řepnou dužninu , které pozitivně ovlivňují funkci trávicího traktu. Kvalitní kuřecí a rybí maso jsou vynikající zdroje bílkovin a prospívají kondici zvířete, přídavky esenciálních aminokyselin, zejména lyzinu a methioninu působí na tvorbu a funkci svalů. Speciální přídavky včetně dvaceti mikroprvků a vitamínů podporují optimální kondici organismu a pomáhají udržovat dobré zdraví až do vyššího věku. Krmiva Eminent neobsahují hovězí a vepřové maso, sóju, chemická barviva ani konzervanty.

Epato

Epato

Epato, doplňkové krmivo pro psy a kočky, přidává se denně k běžné denní stravě zvířat, která jsou vystavena potravinovému stresu, mají jaterní problémy a/nebo užívají léky zatěžující trávicí trakt. Podporuje činnost a zdravý stav jater, napomáhá jejich regeneraci. Zlepšuje trávení a vstřebávání živin. Mano-oligosacharidy posilují imunitní systém a stimulují lokální imunitu střeva a neutralizují některé choroboplodné bakterie.

Essential Foods

Essential Foods

Essential foods je bezobilné receptury plné čerstvého masa (až 60% živočišných surovin) jsou naprostou novinkou na evropském trhu. Zakladatel značky Essential foods Christian Degner Elsner je vyjímečným vizionářem ve výživě zvířat s bohatými zkušenostmi. Dle jeho slov bude Essential foods něco zcela vyjímečného a ojedinělého. Essential foods je prvotřídní vyvážené krmivo pro psy vyrobeno v Anglii z místních surovin, bez obilovin, které respektuje přirozenou výživu psů. Receptury jsou vytvořeny na základě behaviorální optimalizace krmiva, což je souhrn inovací ve výživě s kombinací zdravého rozumu.

Eukanuba

Eukanuba

Krmiva Eukanuba patří mezi nejkvalitnější a neprodavanější krmiva na světa. Eukanuba pochází z USA. Nabídka krmiv Eukanuba je vytvořena tak, aby vyhovovala každému psovi. Krmiva se liší podle věku, velikosti a plemene psa. Eukanuba nabízí rovněž speciální krmiva pro vybraná plemena psů jako jsou Labrador, Zlatý retrívr, Německý ovčák, Boxer, Rotvajler a další.

First Mate

First Mate

Přírodní krmivo nejvyšší kvality respektující psa jako masožravce doporučené nekomerčními recenzenty krmiv jako dlouhodobá bezpečná výživa. Při výrobě se používá systému gentle manufacturing. Jedná se o šetrný způsob zpracovávání výchozích surovin při nižších teplotách, který garantuje maximální zachování výživných látek v původním stavu. Správný poměr nenasycených mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, jejichž zdrojem je především ryba, přináší blahodárný účinek zejména pro alergická zvířata. Působí jako přírodní antibiotikum, které pomáhá při léčbě zánětů uší, mléčné žlázy, zvyšuje imunitu organismu, jsou nápomocny při zlepšování pooperačních stavů. Kompletní deklarace. Veškeré suroviny jsou naprosto jednoznačně deklarovány. FirstMate neobsahuje žádné vedlejší produkty rostlinného, nebo vedlejší produkty živočišného původu.

Fitmin

Fitmin

Fitmin je značka výživových programů, výživových doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně, je klíčovou produktovou řadou vyráběného portfolia společnosti Dibaq a.s. Výrobky pod značkou Fitmin vznikají na základě praktických poznatků a stálých konzultací s předními odborníky na výživu. Výživářští specialisté společnosti vyvíjí krmiva i doplňky ve spolupráci s významnými chovateli, konzultují s nimi nové trendy a nacházejí společně nová řešení, aby byly produkty vyvážené a plně vyhovovaly potřebám zvířat. Výrobky z řady Fitmin Solutin jsou určeny všem chovatelům, zejména pak těm, kteří řeší konkrétní problém s výživou. Alergie, potravní senzitivita, nechutenství nebo jen potřeba obměny psího jídelníčku - s těmito i dalšími specifiky výživy psů vám pomůže Fitmin Solution.

Fop

Fop

Fop , dentální pochoutky a pamlsky pro psy, je součástí vyvážené stravy. Podávají se za odměnu. Fop konzervy je kompletní kočičí krmivo.

Friskies

Friskies

Friskies nabízí Vašim domácím mazlíčkům, kočkám i psům, jakéhokoliv věku a životního stylu celou řadu chutné, kompletní a vyvážené výživy. Produkty Friskies jsou připraveny z kvalitního, pečlivě vybraného masa, kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálních látek a chuťově rozmanitých a zdravých složek. Pochoutky a odměny Friskies doplňují naše krmiva a nabízejí vám zdravý způsob odměňování, zatímco žvýkací pochoutky Dental Fresh jsou určeny pro zubní hygienu vašeho psa a pomáhají udržovat svěží dech.

Gimborn

Gimborn

Gimborn se specializuje na prémiové pamlsky. Výrobky jsou vynikající kvality, výrobce se vždy snaží porozumět potřebám domácích mazlíčků a vytváří pro ně špičkové produkty, nejen pro psy a kočky ale také pro exotické mazlíčky, ptáky a plazy.

Gourmet

Gourmet

GOURMET představuje fascinující svět gastronomických delikates pro dospělé kočky. GOURMET patří mezi jednoporcová krmiva. Jedná se o kompletní krmivo a obsahuje tedy veškeré živiny, které kočka potřebuje.

Grand

Grand

Super prémiové krmivo Grand Vital je vyvinuto podle posledních vědeckých poznatků tak, aby splňovalo nejvyšší standardy výživy psů a koček. Výživa psů a koček by měla být vyvážená a musí obsahovat všechny složky, nezbytné pro správný vývoj mláďat a dlouhý život psů a koček. Všechny produkty Grand Vital se vyznačují velkým podílem masové složky. Receptury granulovaných krmiv Grand Vital obsahují více než 40 procent masové složky, což je ve srovnání s ostatními značkami stejné třídy krmiv až dvakrát více. Granule krmiva pro psy Grand Vital se odlišují od jiných značek v super prémiové třídě především tím, že receptury jsou založeny na mase. Krmivo Grand Vital je hypoalergenní. Neobsahuje třeba sóju a sójové deriváty, pšenici a pšeničné deriváty, hovězí maso, vepřové maso, kravské mléko. Receptura krmiv Grand Vital používá naštěpené proteiny a rýži pro vysokou stravitelnost.

Green Dog

Green Dog

GreenDog bezpečnostní autopásy byly vyvinuty právě pro účely bezpečného cestování pro nás, i naše psí kamarády, splňují normu ČSN ISO 3795 a odpovídají platným silničním zákonům. Spolu s autopásy byly pod značkou GreenDog uvedeny na trh i další výrobky, které se staly nepostradatelnými pomocníky člověku nejen při přepravě zvířat. GreenDog ochranné závěsné lůžko jedno-sedačkové zvyšuje bezpečnost jízdy při přepravě psa. Je univerzální, vhodné do každého typu automobilu.

Happy Cat

Happy Cat

Happy Cat krmivo pro kočky je vyrobeno pouze z domácích surovin. Jedinečná receptura s Happy Cat LifePlus stimuluje svými pestrými, vysoce účinnými přírodními komponenty látkovou výměnu Vaší kočky a tím podporuje nejlepší možnou využitelnost živin. Tak může organismus kočky profitovat - od silného imunitního systému, po zdravou srst.

Happy Dog

Happy Dog

Happy Dog je vysoce stravitelné krmivo pro psy z kukuřičných vloček a sušeného masa, vyráběný v Německu. Jedinečný komplex účinných látek Happy Dog se snaží imitovat výživu v přírodě a dodává Vašemu psovi látky podporující zdraví, z nichž profituje celý organismus – od silného imunitního systému po zdravou kůži. U vysoce kvalitních suchých krmiv bývá zdroj bílkovin deklarován jednoznačně. Maso je nejlepší potravinářské kvality, obsahuje velmi malé množství chrupavek a kostí. Přirozená rozmanitost daná pestrou recepturou, bez chemických barviv, aromat a konzervačních látek. Suché krmivo brání tvorbě zubního kamene a tím také zápachu z úst.

Hills

Hills

Společnost Hiil 's se zavázala pomáhat zvířatům a dosahovat jejich plného potenciálu díky kvalitní výživě a zdravotní péči. Oddanost zdravým, šťastným zvířatům řídí vše, co společnost dělá. Experti provádí neustálý výzkum k zajištění toho, že s krmivem dostane zvíře jen tu nejlepší potravu, jakou může. Receptury jednotlivých krmiv jsou optimálně vyváženy tak, aby bylo možné zvolit to správné na základě věku a zdravotního stavu vašeho mazlíčka. Klinicky prokázané antioxidanty, jako je vitamín C a E, pomáhají neutralizovat volné radikály a jejich funkce je klinicky ověřena. Správná rovnováha vitamínů a minerálů je zásadní pro zdraví Vašeho zvířete. Optimální hladina vysoce kvalitních bílkovin je zásadní pro zdravý vývoj tkání a orgánů včetně svalů. Vysoce kvalitní a snadno stravitelné ingredience pomáhají vstřebávat více živin z krmiva.

Chicopee

Chicopee

Vysoce prémiové kvalitní granulované krmivo, které zajistí "zdraví celého těla" každému psovi. Granule Chicopee splňují požadavky na výživu pro všechny věkové i velikostní kategorie. Obsahují MOS (manoligosacharidy) a extrakt z čekanky, který podporuje správné trávení a má příznivý vliv na imunitní systém. Krmivo Chicopee rovněž obsahuje nenasycené mastné kyseliny Omega 6 a Omega 3 kyseliny, to se projeví na lesklé srsti a zdravých očích. V široké škále granulovaného krmiva najdete přesně to, co váš domácí společník potřebuje pro svůj šťastný a bezstarostný život.

Iams

Iams

Paul F.Iams, expert v oboru výživy psů, založil firmu Iams Company v roce 1946. Výzkum a vývoj jsou základními pilíři firmy Iams Company. Použité složky musely být vždy velmi kvalitní, aby vzniklo krmivo takové kvality jako je Eukanuba. V instituci Paul F.Iams Technical Centre (která se skládá z Centra péče o zvířata, centrální laboratoře a výzkumného závodu), se tým odborníků z oblasti výživy, veterinárních lékařů, inženýrů a techniků neustále stará o to, aby všechny produkty zabezpečily zdravou výživu Vašeho psa.

Kis-Kis

Kis-Kis

KiS KiS, super prémiové suché krmivo pro kočky všech plemen a všech věkových skupin chované uvnitř i venku, s H.D.P. - vysoce stravitelnými bílkovinami, směs přírodních antioxidantů (vitamín E), prebiotické účinky,super prémiové šťavnaté kousky masa v želé pro kočky, obsahuje 96% masa, bez cukru, bez soji. Základem je kuřecí maso s kuřecími srdíčky.

Kitekat

Kitekat

Krmivo Kitekat obsahuje extra přídavek slunečnicového oleje a je bohaté na nenasycené mastné kyseliny, které jsou důležité pro zdravou kůži a lesklou srst. Krmivo Kitekat zajišťuje optimální zdraví Vaší kočky. V krmivu Kitekat jsou obsaženy kvalitní živiny a vitamíny navíc .

Kronch

Kronch

Henne Pet Food, výrobce krmiv Kronch, jako jeden z mála výrobců splňuje náročné požadavky vyváženého krmiva podle normy AAFCO (Association of American Feed Control Officials). Certifikace AAFCO je garancí použitých surovin a kvality zpracování. Krmivo Kronch se vyrábí bez konzervačních látek, umělých barviv a dochucovadel, bez sojových bílkovin a bez použití syntetických konzervačních látek. Hypoalergenní krmivo Kronch je čistě přírodní produkt a vyrábí se v Dánsku z masa mořského lososa, a dalších vysoce kvalitních surovin. Je velice bohaté na důležité mastné kyseliny Omega 3, EPA, DHA a OMEGA 6.

Landfleisch

Landfleisch

LandFleisch je prémiové konzervované krmivo určené pro pejsky všech věkových kategorií od juniorů přes dospělce, až po psí seniory. Směrem vývoje krmiva LandFleisch bylo použití přísad v potravinové kvalitě, extrémně chutné, bez jakýchkoli alergenů a bez umělých barviv, bez použití geneticky modifikovaných plodin, s vysokým podílem masa a vhodných příloh, čerstvé zeleniny pro posílení imunity organismu, dosažení optimální stravitelnosti. Živočišné proteiny z kuřecího, kachního, krůtího, hovězího masa + vysoce kvalitní zelenina. Všechny druhy konzerv LandFleisch jsou velice chutné a optimálně stravitelné. Svým složením a poměry použitých jednotlivých příloh a přísad zabezpečují vynikající kondici a zdraví vašeho psa.

Magnusson

Magnusson

Krmiva Magnusson jsou výjimečná nejen důrazem na kvalitní čerstvé suroviny, ale také na šetrné zpracování těchto surovin tak, aby nedocházelo ke ztrátě hodnotných výživných látek. Rodinná firma Magnusson Pet Food se vzepřela a odmítla vyrábět krmiva pro psy z extrudované masové moučky. Jako první výrobce na trhu začala při zpracování surovin používat technologii OVEN BAKED, tedy pozvolné pečení v troubě. Rozdíl mezi takto vyrobeným krmivem a méně kvalitním produktem z masové moučky je asi stejný, jako mezi lahodným nedělním obědem z trouby oproti poobědvání instantního polotovaru. Pečení probíhá velmi pomalu, jde o šetrný proces, který zachovává přirozené vlastnosti čerstvých ingrediencí. Některé výrobky Magnusson se navíc pyšní značkou KRAV, což je obdoba naší zelené zebry, označující produkty v BIO kvalitě. Tím je zcela vyloučeno užití geneticky modifikovaných surovin nebo surovin ošetřovaných pesticidy.

Mapes

Mapes

Mapes je česká rodinná firma, která vznikla v květnu 1990. Specializujeme se na výrobu velmi kvalitního a stoprocentně přírodního sušeného doplňkového krmiva pro psy. Pochoutky vyhovují přirozeným požadavků šelmy na potravu a pes šelmou bezesporu je. Výrobní program je přitom sestaven tak, aby si se setkal s individuálními potřebami různých ras psů. Výroba probíhá v moderních prostorách dvou provozů a je pod stálým veterinárním dohledem.

Meowing Heads

Meowing Heads

Meowing Heads je ultraprémiové přírodní krmivo pro kočky vyráběné v Anglii. Granule Meowing Heads Vaší kočce jistě zachutná. Obsahují ingredience té nejvyšší kvality. Proto do krmiv Meowing Heads nejsou přidávány žádná dochucovadla, barviva, chemické přísady, konzervační látky a nebo geneticky modifikované složky. Granule obsahují čerstvé vykostěné maso.

Miamor

Miamor

Miamor je zdravé a dobře stravitelné krmivo pro kočky. Konzervované směsi, paštiky a kapsičky Miamor s jemným masem bez sóji a umělých barviv představují výtečnou plnohodnotnou stravu s vyváženým množstvím hořčíku. S potřebným obsahem bílkovin, vitamínů a minerálních látek z kvalitních zdrojů, krmiva Miamor zajistí vše nutné k udržení pevného zdraví při aktivním zdravotním stylu. Výtečná doplňková strava se může výjimečně podávat i jako pamlsek.

Mikeš

Mikeš

Mikeš Standard je ekonomicky výhodný výrobek, který ulehčuje péči chovatele o svého zvířecího miláčka. Stelivo vytváří pro kočky naprosto přirozené prostředí, pohlcuje pachy a vlhkost a celkově zvyšuje hygienu chovu zvířat. Po odstranění hrudky, která se vytvoří při styku s výměškem zvířete, zůstává zbytek steliva v kočičí toaletě suchý a čistý. Hrudkující stelivo je tedy velmi úsporným produktem. Výrobek je také velmi ceněn pro svou naprostou ekologickou nezávadnost.

N&D

N&D

Natural & Delicious je italský produkt vyvinutý tak, aby přirozeně vyhovoval metabolismu a chuťovým preferencím psů a koček, což napomáhá prevenci proti obezitě a diabetu. Jedná se o způsob stravování založený na nízkém glykemickém indexu. Tento systém výživy je jediný správný, protože se snaží co nejvíce napodobit přírodní stravu, stravu geneticky přirozenou a biologicky vhodnou pro naše zvířata.

Nutra Gold

Nutra Gold

Nutra Gold Holistic je americké superpémiové krmivo vyrobené z regionálních surovin té nejvyšší kvality. Výrobce krmiva Nutra Gold Holistic používá nejmodernější extrudační linky, které jsou schopny dostat do krmiva podíly čerstvého masa. V krmivu naleznete více variant živočišných bílkovin tzn. kuře, krůta, kachna, losos a mořské ryby. Příjem více zdrojů masa je optimální pro zažívání psa a jeho celkový vývoj. Zdrojem obilovin jsou celozrnná hnědá rýže, oves a hrách, které jsou pro zažívání psa vhodnější variantou, než pšenice či kukuřice. Krmivo je obohaceno spoustu druhů ovoce, zeleniny a bylinek, které podporují imunitní systém psa a jeho celkovou kondici. Vysoký obsah ryb a lososového oleje je vhodný pro zdravou a lesklou srst. Přírodní zdroje glukosaminu a chondroitinu z kuřecích chrupavek a skořápek korýšů udržují zdravé a pružné klouby. Obsah probiotik a prebiotik je velmi vhodný pro udržení vyvážené střevní mikroflóry a v evropských krmivech je nenaleznete. Nutra Gold Holistic v krmivech NEPOUŽÍVÁ pro psy nevhodné obiloviny , jako je pšenice, kukuřice, nebo sója. Všechny receptury Nutra Gold Holistic splňují nutriční hodnoty stanovené AAFCO - Americkým úřadem pro kontrolu krmiv. Krmivo je testováno od výběru surovin přes zpracování, až ke konečnému výrobku.

The Edge